FC KOSTELEC NA HANÉ oficiální webové stránky
FB Instagram Tabule online
Kategorie: Aktuality

Áčko se rvalo o body v Nových sadech, Béčko nadále 100 %

Nové sady rozhodly utkání v prvních šesti minutách a naše Áčko tak na body nedosáhlo

Áčko odjelo bojovat do Nových sadů o další body do naší, prozatím, skromné sbírky. Důležitost zápasu si uvědomovala obě mužstva. Soupeř měl ale nástup z říše snů a v 6. minutě bylo skoro vymalováno.

Naše Áčko hostil tým z olomouckých Nových sadů. Ty některými svými jmény budí respekt. Tabulkově jsme na tom před utkáním byli podobně a dalo se říct, že to byl zápas o 6 bodů. My jsme bohužel nechytli úvod utkání a do 6. minuty jsme dvakrát inkasovali. Pak se s tím už dalo těžko něco dělat. Soupeř byl lepší a do šancí nás nepouštěl. V 35. minutě jsme inkasovali potřetí a bylo zle. V závěru poločasu jsme se chytli, což vyústilo v kontaktní branku, kdy si soupeř srazil míč do branky, a tak jsme šli do šaten za stavu 3:1 z pohledu domácích.

Do druhého poločasu a s pozměněnou sestavou jsme vstoupili s tím, že ještě není konec a je v našich silách s tím něco udělat. Obraz hry se změnil a soupeře jsme sporadicky pouštěli na naši půlku. Nové sady hrály chytře v bloku a přes náš vysoký poměr držení míče nás do větších šancí nepouštěly. Tak zůstal stav nezměněn a my se z nedaleké Olomouce vracíme bez bodu.

Béčko doma natáhlo sérii výher, udrželo si 100 % bilanci a vytvořilo si náskok na 1. místě

Jeden ze šlágrů kola čekal na borce ze dvojky. Hostili nedaleké Čechovice, které do Kostelce přijely se svojí rezervou. Mladý tým naše Béčko zaskočil hned ve 30. vteřině.

Rozhodčí pískl do píšťalky pro zahájení utkání. Rozehrávka, nákop, souboj, střela a nádherný gól který vstřelili hosté již po asi 30 vteřinách hry. Radost soupeře byla obrovská a naše Benfica byla jak v Jiříkovým vidění. Čechovice nám daly zřejmě nejrychlejší gól letošní sezóny OP. Kluci se ovšem oklepali a hned za 5 minut se podařilo stav srovnat. Pak se postupně zápas začal dostávat do naší režie. Prostřední část poločasu sice byla plná nepřesností na obou stranách a nebyl to moc pohledný fotbal, závěr poločasu po druhé vstřelené brance však již připomínal tým, který známe.

Druhý poločas se nesl v podobném duchu, jako závěr toho prvního. Soupeř sice vysunul pressing, ale i tak se nám dařilo kombinovat a soupeře do šancí nepouštět. Naopak jsme právě my soupeře tlačili, což ve finále vyústilo v další 2 branky, kterých mohlo být více. Z pohledu fanouška to bylo určitě utkání, které se muselo líbit. Béčko si tak dokráčelo pro další výhru.